Op zaterdag 16 september doet de Cornelis Tromp Groep weer mee met Tijd voor Avontuur. Wij openen de deuren van onze twee clubhuizen!

Let op want niet voor elke leeftijd zijn de locatie en tijden hetzelfde.

Bevers (5 t/m 7 jaar oud) en Welpen (7 t/m 11 jaar oud)

Ben je tussen de 5 en 11 jaar oud, dan ben je van harte welkom tussen 14:30 en 17:00 op ons clubhuis op de Strekkade 33a. Hier kun je meedoen met het kampvuur, broodjes bakken, knutselen, kanoën en spelletjes.

Waterscouts (11 t/m 15 jaar oud)

Ben jij tussen de 11 en 15 jaar oud? Kom dan naar ons clubhuis aan het Prinsemolenpad, nr 58. Hier kan je onder andere mee doen met de roeiwedstrijd en het zeilspel: verdien punten met zeilmanoeuvres op het water! Je bent welkom vanaf 12:00 tot 17:00.

Vooraf aanmelden is niet verplicht en het is vrije inloop.

Vind je het zo leuk dat je dit elke zaterdag wel wilt? Dan kun je na de open dag gratis 4x komen kijken en daarna lid bij ons worden.